Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…

Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…
  • 19.02.2018
Reklam

Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…

         Terme Din Görevlileri Derneği Mart ayında olağan genel kurul toplantısıyla seçime hazırlanıyor. Mevcut yönetim grupları gezip adaylığını açıklayınca. Çay mahallesi Küba Camii İmam Hatib’i Yüksel Yılmaz’da dernek başkanlığına adaylığını açıkladı. Yılmaz Terme Müftülüğü aylık mutat toplantısının ardından söz alarak adaylığını açıkladı , YILMAZ  adaylık konusundaki açıklamasınıda basın aracılığıylada ilan ediyor. Şöyle sesleniyor;

 “Saygı değer Terme Müftülüğü personelleri, Kur’an Kursu Öğreticileri, İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyım arkadaşlar meslektaşlarım; Malum kurumlar baki, biz yöneticilerimiz gelip geçiciyiz, İyisiyle olsun, kötüsüyle olsun demeyelim hizmet akış ve anlayışının kötüsü olmaz özelliklede mevzu Terme Din Görevlileri Derneği  ise, Bizler Terme Din görevlileri dernek yönetimine, Yönetim kurulum ile adaylığımı açıklıyorum. Mart ayı içerisinde olağan genel kurul toplanıp yeni yönetim seçiminde bizde sizlere hizmet etmek için varız. Seçim neticesinde kazanırsak siz din gönüllüsü,Kur’an Kursu Öğreticisi,İmam-Hatip ve müezzin Kayyım ve üyelerimize daha iyi hizmet sunma gayreti içerisinde olacağız.

Çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz,

Çıkar ve menfaat gözetmeden,

Hiçbir ayrım yapmadan,

İstişareye dayalı, bütün üyelerimizi kucaklayarak, din görevlisi arkadaşlarımızın hepsini dernek üyeliğine kazandırmak istiyoruz.

Sivil Toplum kuruluşları ayrımı yapmadan bu güzel oluşumun birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilemeyi düşünüyoruz.

Derneğimizin kalıcı bir binaya kavuşmasını arzu ediyoruz, kalıcı bir bina tahsisi çalışmalarını arzuluyor ve çözüme kavuşturmak istiyoruz.

Resmi kurum ve kuruluşlarla daime iletişim halinde olacağız.

Mart ayında yapacak olduğumuz olağan genel kurulumuzda, üyelerimiz bizi desteklediği takdirde, bayrağı teslim alıp daha da ileri taşımak, edindiğimiz bilgi ve birikimleri sizlerle bir bütün olarak paylaşmak ve hedefli bir ilke edinip hizmetlerimizi sizlere  azimle sunmak istiyoruz.

Bu vesile ile başta birlikte görev alacağımız yönetim kurulumuz olmak üzere, kıymetli üyelerimize verecek oldukları destek ve güvenden dolayı şimdiden teşekkür ediyor, bu kutsal görev uygun görüldüğü takdirde temsil noktasında seçime girecek olduğumuz yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte hiç bir meslektaşımızı ve üyemizi mahcup etmeme noktasında şeffaf ve duyarlı davranılacağı taahhüdünü veriyor saygı ve sevgilerimle”

Yüksel YILMAZ

Terme Din Görevlileri Dernek Başkan Adayı

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: YPG/PKK, Suriye'de zorla çocukları silah altına alıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Reklam
Fisunoğlu’ndan Fındıkta Fiyat Taktiği
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ TAKSİTLENDİRİLMELİ Elektrik ve doğalgaza yapılan yüksek orandaki zamlar bütçelerimizi alt üst ediyor. EMO, elektrik zamlarının yıl başından beri...
Fındık Üreticisine İzin Çıkmadı
Tüm Köy Sen Ordu Şubesi’nin fındık üreticilerinin taleplerini Ankara’ya ulaştırmak için yapacakları yürüyüşün Ordu Valiliği’nce yasaklanmasına üyeler ‘tepki eylemi’ ile...
MİT Müsteşarlığı Başkanlık oldu
MİT'in giriş kapısındaki "MİT Müsteşarlığı" yazısı, "MİT Başkanlığı" olarak değiştirildi.
Adnan Oktar grubuna operasyon: Gözaltı sayısı 182’ye yükseldi
Adnan Oktar ve grubuna gerçekleştirilen operasyonda, gözaltına alınanların sayısı 182'ye yükseldi.
Meclis’in yeni başkanı Binali Yıldırım
3. tur oylamada 335 oy alan Binali Yıldırım Meclis'in yeni başkanı seçildi.
Kabine üyeleri TBMM’de yemin etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabinede yer alan bakanlar TBMM'de yemin etti.
Yeni sistemin ilk kabinesinde kim kimdir?
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi resmen başladı. Recep Tayyip Erdoğan, yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı sıfatıyla kabineyi açıkladı. İşte kabinedeki o isimler.
Filistin’den İsrail’e Yahudi yerleşim birimi uyarısı
Filistin Dışişleri Bakanlığı, Ölü Deniz (Lut Gölü) çevresinde yeni bir Yahudi yerleşim birimi inşa etme planı nedeniyle İsrail'e uyarıda bulundu.
Yeryüzü Doktorları bir haftalık ziyaret için Gazze’de
Yeryüzü Doktorları, İsrail ablukası altındaki Gazze'deki bir haftalık ziyaretine başladı.
Filistin Devlet Başkanı Abbas’tan “Yüzyılın Anlaşması” açıklaması
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, ABD yönetiminin üzerinde çalıştığı "Yüzyılın Anlaşması" adı verilen plana, Arap liderlerin de karşı olduğunu...
Ankara’da halkı sokaklara döken ilk selayı o okudu
15 Temmuz’da bombaların ilk düştüğü Ankara’da ilk selayı okuyan Kocatepe Camii imamı İsmail Coşar, hain darbe girişiminin olduğu gece yaşadıklarını...
Camiler çocuk sesleriyle şenlendi
Diyanet İşleri Başkanlığınca bu yıl "Camide Çocuk Sesi Vatanımın Neşesi" sloganıyla düzenlenen yaz Kur'an kursları ülke genelinde yoğun ilgi gördü.
Görme engelli çocuk 3 ayda Kur’an öğrendi
Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Meiderich Hacı Bayram Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler kurslarına katılan görme...
Münbiçliler Türkiye’nin müdahalesini istiyor
Suriye'de terör örgütü YPG/PKK'nın topraklarını işgal ettiği Münbiçliler, vatanlarının teröristlerden temizlenmesi için Türkiye'nin müdahale etmesini talep ediyor.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle ilgili 2. KHK yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine uyum amacıyla bazı kanun ve KHK'lerde değişiklik yapan KHK, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.