Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…

Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…
  • 19.02.2018
Reklam

Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…

         Terme Din Görevlileri Derneği Mart ayında olağan genel kurul toplantısıyla seçime hazırlanıyor. Mevcut yönetim grupları gezip adaylığını açıklayınca. Çay mahallesi Küba Camii İmam Hatib’i Yüksel Yılmaz’da dernek başkanlığına adaylığını açıkladı. Yılmaz Terme Müftülüğü aylık mutat toplantısının ardından söz alarak, YILMAZ  adaylık konusundaki açıklamasınıda basın aracılığıylada ilan ediyor. Şöyle sesleniyor;

 “Saygı değer Terme Müftülüğü personelleri, Kur’an Kursu Öğreticileri, İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyım arkadaşlar meslektaşlarım; Malum kurumlar baki, biz yöneticilerimiz gelip geçiciyiz, İyisiyle olsun, kötüsüyle olsun demeyelim hizmet akış ve anlayışının kötüsü olmaz özelliklede mevzu Terme Din Görevlileri Derneği  ise, Bizler Terme Din görevlileri dernek yönetimine, Yönetim kurulum ile adaylığımı açıklıyorum. Mart ayı içerisinde olağan genel kurul toplanıp yeni yönetim seçiminde bizde sizlere hizmet etmek için varız. Seçim neticesinde kazanırsak siz din gönüllüsü,Kur’an Kursu Öğreticisi,İmam-Hatip ve müezzin Kayyım ve üyelerimize daha iyi hizmet sunma gayreti içerisinde olacağız.

Çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz,

Çıkar ve menfaat gözetmeden,

Hiçbir ayrım yapmadan,

İstişareye dayalı, bütün üyelerimizi kucaklayarak, din görevlisi arkadaşlarımızın hepsini dernek üyeliğine kazandırmak istiyoruz.

Sivil Toplum kuruluşları ayrımı yapmadan bu güzel oluşumun birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilemeyi düşünüyoruz.

Derneğimizin kalıcı bir binaya kavuşmasını arzu ediyoruz, kalıcı bir bina tahsisi çalıuşmalarını arzuluyor ve çözüme kavuşturmak istiyoruz.

Resmi kurum ve kuruluşlarla daime iletişim halinde olacağız.

Mart ayında yapacak olduğumuz olağan genel kurulumuzda, üyelerimiz bizi desteklediği takdirde,bayrağı teslim alıp daha da ileri taşımak, edindiğimiz bilgi ve birikimleri sizlerle bir bütün olarak paylaşmak ve hedefli bir ilke edinip hizmetlerimizi sizlere  azimle sunmak istiyoruz.

Bu vesile ile başta birlikte görev alacağımız yönetim kurulumuz olmak üzere, kıymetli üyelerimize verecek oldukları destek ve güvenden dolayı şimdiden teşekkür ediyor, bu kutsal görev uygun görüldüğü takdirde temsil noktasında seçime girecek olduğumuz yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte hiç bir meslektaşımızı ve üyemizi mahcup etmeme noktasında şeffaf ve duyarlı davranılacağı taahhüdünü veriyor saygı ve sevgilerimle”

Yüksel YILMAZ

Terme Din Görevlileri Dernek Başkan Adayı

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: YPG/PKK, Suriye'de zorla çocukları silah altına alıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Reklam
Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…
Çay Mahallesi Küba Camii İmam- Hatibi Yüksel Yılmaz Terme Din Görevlileri Dernek başkanlığına adaylığını açıkladı…          Terme Din Görevlileri Derneği...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: YPG/PKK, Suriye’de zorla çocukları silah altına alıyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya Valiliği'nin muhtarlara yönelik düzenlediği toplantıya katıldı. Çavuşoğlu, terör örgütünün Suriye'de halka yaptığı zulmü anlattı.
Burseya Dağı’ndan PYD/PKK’nın uyuşturucuları çıktı
TSK ve ÖSO'nun Burseya Dağı'nı terörden arındırma operasyonunda, örgütün sığınaklarında çok miktarda uyuşturucu hap ele geçirildi.
TSK: 597 terörist etkisiz hale getirildi
Tür Silahlı Kuvvetleri, Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 597 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mehmetçik Burseya Dağı’nı düşürdü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye sınırında gerçekleştirilen Zeytin Dalı operasyonunda, stratejik öneme sahip Burseya Dağı'nın ele geçirildiğini açıkladı.
Şehit Piyade Astsubay Üstçavuş Mehmethan ve Uzman Çavuş Gümüş toprağa verildi
Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Gümüş ve Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan memleketlerinde son yolculuğuna uğurlandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ‘Savaşı durdurun’ bildirisine tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "Savaşı durdurun" bildirisini imzalayanlara, "Hainler" diyerek tepki gösterdi.
Sahil Güvenlik, Yunan botlarını Kardak’a yaklaştırmıyor
Yunan botlarını Kardak'a yaklaştırmayan Sahil Güvenlik ekipleri, önlemleri artırdı. İçişleri, Yunan Bakanın kayalığa çelenk bırakılmasına izin verilmediğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Komutanla görüştüm, birazdan Burseya Tepesi’ni de düşüreceğiz dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TSK'nın Afrin'de terör hedeflerine yönelik gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nda son duruma ilişkin önemli bilgiler verdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Amerikan bayraklarıyla terör örgütleri, bölgede cirit atıyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda "Amerika'nın bayraklarıyla bu terör örgütleri, bu bölgede şu anda cirit atıyorlar. Bunu neyle...
Başbakan Binali Yıldırım’dan ABD’ye: Türkiye bu kepazeliğe müsaade etmez
Başbakan Yıldırım, "Türkiye'nin sınırları NATO sınırlarıdır. NATO sınırlarını tehdit görüp bir NATO ülkesinin ordu oluşturmasının izahını anlayamıyorum. Bu bir düşmanlıktır."...
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Şanlıurfa’da sınır birliklerini denetledi
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, Suriye sınırındaki birlikleri denetlemek ve incelemelerde bulunmak üzere beraberindeki kuvvet komutanlarıyla birlikte Şanlıurfa'ya gitti.
Fener Rum Patriği Bartholomeos’tan Zeytin Dalı Harekatı’na destek mektubu
Fener Rum Patriği Bartholomeos, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı geçmesi temennisiyle mektup gönderdi.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Karne tek başına başarı göstergesi değildir
Bakan Yılmaz, "Öğrencilerimizin davranış, şahsiyet ve zekalarının bir göstergesi olmayan karneler sadece dönem boyunca derslerde gösterdikleri başarının neticesidir." dedi.
Milli Savunma Bakanı Canikli: Afrin harekatı yapılacak
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Suriye'nin kuzeyindeki bütün terör hatları, varlığı ortadan kaldırılacak, bunun başka çaresi yok." dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ