Başkan Kul Spor Kulüplerinin Yöneticileriyle Buluştu

Başkan Kul Spor Kulüplerinin Yöneticileriyle Buluştu
  • 01.03.2018
Reklam

 Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçedeki amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle bir araya geldi.

Kul, “Yerel Buluşmalar” etkinliği çerçevesinde ilçedeki bir lokalde, amatör spor kulüplerinin yöneticileri ve temsilcileriyle buluştu.

Şehrin gelişmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Kul, “Şehrimizin fiziki, ekonomik, sosyal ve kültürel, yani her yönüyle gelişmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çağdaş, yaşanabilir, tertemiz bir şehir olması için gayret gösteriyoruz. Öz kaynaklarımızı en güzel şekilde değerlendirerek Terme’mize hak ettiği hizmetleri yapmak istiyoruz.” dedi.

Spor kulüplerinin desteklenmesi adına sürdürdükleri çalışmalara devam edeceklerini anlatan Kul, “Spor kulüplerimiz başardıklarıyla bizlere heyecan veriyor. Sizler de büyük özveriler göstererek kulüplerinizi ayakta tutmaya çalışıyorsunuz. Spora gönül vermiş arkadaşlarımıza maddi manevi desteğimiz devam edecek, bu anlamda her zaman onların yanındayız. Spor kulüplerimiz ve sporcularımızın sorunlarını önemsiyoruz. Belediye olarak üstümüze düşen ne ise yapacağımızdan emin olmalarını istiyoruz.” diye konuştu.

İlçenin farklı mahallelerinde 3’ü kapalı olmak üzere 6 spor tesisini halkın hizmetine sunduklarına işaret eden Kul, “Yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı devam ediyor. Projenin yüzde 70’i tamamlanmak üzere. Terme’de sporun geleceğini güvence altına almak için tesisleşmeliyiz. Bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor. Bürokratik işlemlerin yerine getirilmesinden sonra sizlere müjdeli haberi vereceğime inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Terme Din Görevlileri Dernek Başkan Adayı Yüksel YILMAZ Terme STK temsilcileri ile bir araya geldi. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Reklam
Fisunoğlu’ndan Fındıkta Fiyat Taktiği
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ TAKSİTLENDİRİLMELİ Elektrik ve doğalgaza yapılan yüksek orandaki zamlar bütçelerimizi alt üst ediyor. EMO, elektrik zamlarının yıl başından beri...
Fındık Üreticisine İzin Çıkmadı
Tüm Köy Sen Ordu Şubesi’nin fındık üreticilerinin taleplerini Ankara’ya ulaştırmak için yapacakları yürüyüşün Ordu Valiliği’nce yasaklanmasına üyeler ‘tepki eylemi’ ile...
MİT Müsteşarlığı Başkanlık oldu
MİT'in giriş kapısındaki "MİT Müsteşarlığı" yazısı, "MİT Başkanlığı" olarak değiştirildi.
Adnan Oktar grubuna operasyon: Gözaltı sayısı 182’ye yükseldi
Adnan Oktar ve grubuna gerçekleştirilen operasyonda, gözaltına alınanların sayısı 182'ye yükseldi.
Meclis’in yeni başkanı Binali Yıldırım
3. tur oylamada 335 oy alan Binali Yıldırım Meclis'in yeni başkanı seçildi.
Kabine üyeleri TBMM’de yemin etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabinede yer alan bakanlar TBMM'de yemin etti.
Yeni sistemin ilk kabinesinde kim kimdir?
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi resmen başladı. Recep Tayyip Erdoğan, yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı sıfatıyla kabineyi açıkladı. İşte kabinedeki o isimler.
Filistin’den İsrail’e Yahudi yerleşim birimi uyarısı
Filistin Dışişleri Bakanlığı, Ölü Deniz (Lut Gölü) çevresinde yeni bir Yahudi yerleşim birimi inşa etme planı nedeniyle İsrail'e uyarıda bulundu.
Yeryüzü Doktorları bir haftalık ziyaret için Gazze’de
Yeryüzü Doktorları, İsrail ablukası altındaki Gazze'deki bir haftalık ziyaretine başladı.
Filistin Devlet Başkanı Abbas’tan “Yüzyılın Anlaşması” açıklaması
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, ABD yönetiminin üzerinde çalıştığı "Yüzyılın Anlaşması" adı verilen plana, Arap liderlerin de karşı olduğunu...
Ankara’da halkı sokaklara döken ilk selayı o okudu
15 Temmuz’da bombaların ilk düştüğü Ankara’da ilk selayı okuyan Kocatepe Camii imamı İsmail Coşar, hain darbe girişiminin olduğu gece yaşadıklarını...
Camiler çocuk sesleriyle şenlendi
Diyanet İşleri Başkanlığınca bu yıl "Camide Çocuk Sesi Vatanımın Neşesi" sloganıyla düzenlenen yaz Kur'an kursları ülke genelinde yoğun ilgi gördü.
Görme engelli çocuk 3 ayda Kur’an öğrendi
Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Meiderich Hacı Bayram Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler kurslarına katılan görme...
Münbiçliler Türkiye’nin müdahalesini istiyor
Suriye'de terör örgütü YPG/PKK'nın topraklarını işgal ettiği Münbiçliler, vatanlarının teröristlerden temizlenmesi için Türkiye'nin müdahale etmesini talep ediyor.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle ilgili 2. KHK yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine uyum amacıyla bazı kanun ve KHK'lerde değişiklik yapan KHK, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.